Poznaj nas
Doświadczenie w prowadzeniu franczyzy, praktyczne podejście do biznesu oraz możliwość osiągnięcia skali to kluczowe wartości jakimi dzielimy się z naszymi klientami.

Marcin Szworak

Współwłaściciel

Absolwent Ekonomii na Uniwersytecie Rzeszowskim. Współwłaściciel marki Makarun, odpowiedzialny za jej rozwój w Polsce, a także finanse i sprzedaż Franczyzy. Właściciel i twórca startupu naszawyprawa.pl oraz pomysłodawca i organizator akcji charytatywnej Złotówka Za Kilometr. Współtwórca systemów franczyzowych (Frytki Belgijskie w Krakowie, Pod Magnolią, Tornado Cafe oraz Szkoła Walki Drwala)
w ramach projektu wlasnafranczyza.pl.

Przemysław Tymczyszyn

Współwłaściciel

Absolwent Elektronicznego Przetwarzania Informacji na UJ. Pomysłodawca i współwłaściciel marki Makarun, odpowiedzialny za ekspansję franczyzy na rynkach zagranicznych, strategię rozwoju oraz marketing. Ponadto posiada duże doświadczenie w branży IT – pracował jako Project Manager dla takich marek jak: Subaru, Bank of Ireland, Valvex, Kawa.pl, Talixo.de, Jestemfit.pl, Pod Magnolią, czy Concept Music Art. Współtwórca systemów franczyzowych w ramach projektu wlasnafranczyza.pl.

Chcesz poznać szczegóły? Napisz!

Wolisz zadzwonić? Pokaż numer telefonu

+48 691 254 638